Napredno iskanje
Iskanje po dejavnosti
Poišči podjetje
PODJETJA
POSLOVNE VSEBINE
Novice
Borzne objave
Bizi svetuje
BiziHELP
Dogodki
Pomembni datumi
STORITVE
Storitve
Naroči polni Bizi
Preizkusi brezplačni dostop
Moj Bizi: nivoji dostopa
Oglaševanje
Bonitetna poročila
Order credit report
Analiza trga
Mobilna aplikacija
API dostop
Seznami
ANALIZA TRGA
Moj Bizi
Nivoji dostopa
Okolje Moj Bizi
STORITVE ZA PODJETNIKE
Mobilni paketi
Paketi z internetom
Poslovne rešitve
Varnost
Poslovno svetovanje
Pozdravljeni.
Registriraj se
/
Prijavi se
Moj
Bizi
MOJ PORTFELJ
BIZI OBVEŠČEVALEC
Napredno iskanje
Iskanje po dejavnosti
Poišči podjetje
Dejavnost SKD: A03.220 Gojenje sladkovodnih organizmov
A
B
C
Č
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Š
T
U
V
Z
Ž
MARKO HROVAT S.P. Dobriša vas 41A Samostojni podjetnik posameznik.
RIBIŠKO DRUŠTVO FAROVEC FAROVEC 6 Društvo, zveza društev.
RIBIŠKA DRUŽINA SENOŽEČE SENOŽEČE 104R Društvo, zveza društev.
PRAMEN KOREN ZLATKO S.P. Vojkova ulica 2A Samostojni podjetnik posameznik.
VODOMEC d.o.o. Zalog pri Cerkljah 103 Družba z omejeno odgovornostjo.
RIBOGOJSTVO GORIČAR d.o.o. Slivje 2 Družba z omejeno odgovornostjo.
BERNARDA PAJK - NOSILKA DOPOLNILNE DEJAVNOSTI NA KMETIJI Gorenji Leskovec 30 Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
VANJA VRABER Spodnja Kapla 52 Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
ANTON PODVRATNIK Lepa Njiva 86 Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
G2O d.o.o. Sv. Florijan 126 Družba z omejeno odgovornostjo.
HERMAN KERIN Čanje 1 Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
LUKEŽIČ JANKO - NOSILEC DOPOLNILNE DEJAVNOSTI NA KMETIJI Srednje Gameljne 31 Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
DAŠA DROBEŽ - NOSILKA DOPOLNILNE DEJAVNOSTI NA KMETIJI Gorenja Gomila 2 Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
DENIS PLUT Rožni Dol 7 Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
RAJKO HREN - NOSILEC DOPOLNILNE DEJAVNOSTI NA KMETIJI Žlabor 6 Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
IVAN HRIBERNIK - NOSILEC DOPOLNILNE DEJAVNOSTI NA KMETIJI Podvrh 63 Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
ROMAN KOLIGAR - NOSILEC DOPOLNILNE DEJAVNOSTI NA KMETIJI, RIBOGOJNICA KOLIGAR Šentjošt nad Horjulom 7 Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
IVAN GRČAR, KMETIJA GRČAR - MAVENČE, RIBOGOJNICA PRI STAREM MLINU Dragomelj 112 Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
PRIMOŽ ŠIFRAR - NOSILEC DOPOLNILNE DEJAVNOSTI NA KMETIJI Hotovlja 46 Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
ALOJZ LIKAR - NOSILEC DOPOLNILNE DEJAVNOSTI NA KMETIJI Potoče 30 Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
SLAVKO BOŽIČ - NOSILEC DOPOLNILNE DEJAVNOSTI NA KMETIJI Orehovica 2 Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
MATEJA ŽAGAR - NOSILKA DOPOLNILNE DEJAVNOSTI NA KMETIJI Črmošnjice pri Stopičah 49A Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
ALEKSANDER ŽIGA DULAR - NOSILEC DOPOLNILNE DEJAVNOSTI NA KMETIJI Cesta maršala Tita 96 Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
Andrej Stare - nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji Črmošnjice 25 Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
Željko Knaus - nosilec dejavnosti na kmetiji Ribjek 2A Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
Iris Hribar - nosilka dopolnilne dejavnosti na kmetiji Podbočje 36 Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
JOŽE ŽUPANC - NOSILEC DOPOLNILNE DEJAVNOSTI NA KMETIJI Poklek nad Blanco 54A Nosilec dopolnilne dejavnosti na kmetiji.
"RIBOGOJNICA MIHOVC" SANDI BURKELJCA S.P. Jeranovo 3A Samostojni podjetnik posameznik.
Stanka Špegelj s.p. Male Braslovče 2A Samostojni podjetnik posameznik.
DANILO VODEB, s.p. Razgledna ulica 18 Samostojni podjetnik posameznik.
ZUPAN & ZUPAN d.o.o. Nomenj 5 Družba z omejeno odgovornostjo.
NADA RESNIK, s.p. Bela 18 Samostojni podjetnik posameznik.
RIBNIK UDJE Bučarjeva ulica 11 Zavod.
ZLATA RIBICA, MATJAŽ RIBIČ S.P. Ješenca 13 Samostojni podjetnik posameznik.
RIBIŠKA DRUŽINA ZAGORJE OB SAVI Naselje Srečka Kosovela 2B Društvo, zveza društev.
ZVEZA RIBIŠKIH DRUŽIN LJUBLJANA Povodje 2 Društvo, zveza društev.
RIBIŠKA DRUŽINA RADGONA Podgrad 41 Društvo, zveza društev.
RIBIŠKO DRUŠTVO FRAM Opekarniška ulica 1 Društvo, zveza društev.
RIBIŠKA DRUŽINA SORA ŠKOFJA LOKA Studenec 9 Društvo, zveza društev.
Zveza ribiških družin Maribor Cesta XIV. divizije 54 Društvo, zveza društev.
RIBIŠKA DRUŽINA RADEČE Hotemež 30 Društvo, zveza društev.
ZVEZA RIBIŠKIH DRUŽIN PTUJ CESTA 8. AVGUSTA 11 Društvo, zveza društev.
RTG SLIVNIŠKO JEZERO, d.o.o. Ulica Tončke Čečeve 15 Družba z omejeno odgovornostjo.
RIBOGOJNICA BERLEK d.o.o. Pobrežje 103C Družba z omejeno odgovornostjo.
RIBIŠKO DRUŠTVO JELENČE - PESNICA PRI MARIBORU PESNICA PRI MARIBORU 28 Društvo, zveza društev.
DRAGO LOKAR S.P. Vrh pri Sobračah 2 Samostojni podjetnik posameznik.
RIBOGOJSTVO MIHEC TRABE S.P. Zgornja Selnica 24 Samostojni podjetnik posameznik.
RIBOGOJNICA RAI d.o.o. Ranče 14 Družba z omejeno odgovornostjo.
RIBOGOJNICA POŽEG, Franc KRUMPAK, s. p. Podova 62 Samostojni podjetnik posameznik.
ALEKSIČ PRIMOŽ S.P. Veliko Širje 31 Samostojni podjetnik posameznik.
RIC d.o.o. Spodnji Otok 2 Družba z omejeno odgovornostjo.
Dragica Peruš, s.p. Sv. Primož nad Muto 46 Samostojni podjetnik posameznik.
MERIBA MITJA MEGLIČ S.P. Jelendol 6 Samostojni podjetnik posameznik.
CANKARJEVI RIBNIKI d.o.o. Bukovlje 54 Družba z omejeno odgovornostjo.
DUŠAN HRGA S.P. Videm pri Ptuju 9A Samostojni podjetnik posameznik.
SREČKO BOHORČ s.p. Mrčna sela 32 Samostojni podjetnik posameznik.
ARFISH d.o.o. Jadranska cesta 27 Družba z omejeno odgovornostjo.
RIBOGOJNICA LIBO d.o.o. Gorenja Trebuša 113A Družba z omejeno odgovornostjo.
Ilijana Šuligoj Javornik s.p. Krka 27 Samostojni podjetnik posameznik.
ŠARENKA d.o.o. Čečovje 2 Družba z omejeno odgovornostjo.
Domen Omrzel s.p. Čretvež 4 Samostojni podjetnik posameznik.
Rok Bolko s.p. Laze pri Dramljah 1 Samostojni podjetnik posameznik.